Company profile
Home>Company profile
Maszyny oplatające

Braiding

Hsiang Chuan produkuje maszyny oplatające stosowane do produkcji m.in. różnych wyrobów tekstylnych, taśm, aplikacji, sznurowadeł, lin i linek różnego typu, lin okrętowych i sieci rybackich, wysoko i niskociśnieniowych rurek, drutów i kabli, stereofonicznych kabli audio jak również nawijarki szpul, wrzeciona jak również inne elementy wyposażenia branżowego. Nasza firma produkuje maszyny oplatające od ponad 30 lat a głównym celem naszego zespołu specjalistów jest projektowanie i produkcja jak najlepiej spełniająca oczekiwania potencjalnych klientów; od etapu badań i projektowania do ostatecznego montażu maszyny naszemu działaniu towarzyszy współpraca i konsekwencja.
Maszyny zawarte w tym katalogu to m.in. modele do produkcji nisko i wysokociśnieniowych rurek, przewodów bezpieczeństwa przyłączy, przewodów elektrycznych i innych z zastosowaniem oplotów takich jak druty ze stali nierdzewnej, druty brązowe, druty ocynkowane, oploty z włókien jak również złotych nici - zakres możliwości produkcyjnych jest bardzo szeroki.

Hsiang Chuan oferuje: wieloletnie doświadczenie produkcyjne, wysoką jakość wykonania, przystępne ceny i znakomity serwis w ramach obsługi posprzedażnej. Naszym celem jest rozwijać się wraz z oczekiwaniami naszych Klientów.

Witamy i zapraszamy do kontaktu z nami.

Europe
Company: BTTO s. r. o.
Add: Lány 1, 570 01 Litomyšl,Czech Republic
TEL.:+420 461 315 699
FAX:+420 461 310 632
E-mail: info@btto.cz  / tomas.sieder@btto.cz
Website: www.btto.cz/en/